Aktualności

Ruszają pilotaże programu dla specjalistów TeleNeuroforma

W ramach programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum CEE i projektu „Technologie kontra COVID-19” udoskonalamy TeleNeuroformę. Umożliwi ona pacjentom ćwiczenie ze zdalnym wsparciem fizjoterapeutów. Miło jest nam Was poinformować, że kończymy już prace nad nową wersją panelu terapeuty. Lada chwila zaczniemy pilotaże.

Czytaj więcej
TeleNeuroforma nagrodzona w programie akceleracyjnym

Nie stoimy w miejscu! Naszą wiedzę i zdobyte doświadczenie postanowiliśmy niedawno wykorzystać w programie łączącym biznes i startupy. MIT Enterprise Forum CEE to miejsce wspierające rozwój małych i średnich firm z Europy Środkowej i Wschodniej poprzez łączenie ich wiedzy i potencjału z potrzebami wiodących przedsiębiorstw. Akcelerator wspierany jest przez Massachusetts Institute of Technology.

Czytaj więcej
Twórcy Neuroformy uczestnikami webinaru #TechnologieVersusCovid19

23 kwietnia bierzemy udział w webinarze #TECHNOLOGIESVERSUSCOVID19, organizowanym przez MIT Enterprise Forum CEE Jako jedna z 10 firm opowiemy o rozwiązaniach, umożliwiających wsparcie sektora medycznego i systemu opieki zdrowotnej oraz jego transformacji do ery online w obliczu pandemii. Zachęcamy do posłuchania. Więcej o spotkaniu i link do rejestracji na stronie wydarzenia

Czytaj więcej
Dostęp do bezpłatnej wersji Neuroformy otwarty!

Od maja na naszej stronie dostępna jest bezpłatna wersja Neuroformy, w której można wypróbować kilka pokazowych ćwiczeń. Program działa w przeglądarce i nie wymaga instalacji. Do ćwiczeń potrzebny jest tylko komputer lub tablet z kamerką internetowa.

Czytaj więcej
Ekspert rehabilitacji o Neuroformie w dwumięsięczniku „Pełnia życia”

Dwumiesięcznik „Pełnia Życia”, wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska, skierowany jest do aktywnych seniorów. W majowym wydaniu wypowiada się lek. Paweł Turczyn z Kliniki Rehabilitacji Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie. Mówi o rehabilitacji w chorobach neurodegeneracyjnych i opowiada o Neuroformie.

Czytaj więcej
Neuroforma wpisana na listę rozwiązań wspierających walkę z pandemią COVID-19

Ministerstwo Spraw Zagranicznych promuje polskie rozwiązania sprawdzające się w walce z pandemią COVID-19. W kategorii urządzeń i wyposażenia medycznego wymienia TeleNeuroformę – platformę internetową do zdalnego zarządzania procesem rehabilitacji pacjentów ćwiczących samodzielnie w domu.

Czytaj więcej
Neuroforma zaprezentowana specjalistom z Litwy

Neuroforma zdobywa coraz większe uznanie nie tylko w Polsce, ale i na świecie! 21 sierpnia na konferencji zorganizowana przez Litewskie Towarzystwo Geriatryczne urządzenie Neuroforma zaprezentowała dr Gintarė Vaitkienė. Temat prezentacji brzmiał „Funkcje poznawcze i motoryczne z wykorzystaniem Neuroformy”.

Czytaj więcej