Neuroforma & Neuroforma TELE

Rozpocznij domową rehabilitację

Zyskaj dostęp online do profesjonalnych, intrekatywnych ćwiczeń

Rozpocznij ćwiczenia

Samodzielna rehabilitacja w domu - to proste

Wykonuj z Neuroformą ćwiczenia, które codziennie będą wspierać Twoją sprawność.

Nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu. Wystarczy komputer lub tablet z kamerą internetową.

Dla kogo?
Neuroforma wspiera usprawnianie funkcji ruchowych i poznawczych
 • udar mózgu
 • stwardnienie rozsiane
 • urazy mózgu
 • choroba Alzheimera
 • choroba Parkinsona
 • choroba Huntingtona
 • problemy w uczeniu się
 • profilaktyka prozdrowotna seniorów
 • i wiele innych
Z Neuroformą jesteś w dobrych rękach
Neuroforma to system rehabilitacyjny przygotowany przez ekspertów z dziedziny rehabilitacji, by zapewnić Ci kompleksowe wsparcie w powrocie do zdrowia.

Skorzystaj z programów ćwiczeń, których skuteczność została potwierdzona w badaniach klinicznych z udziałem pacjentów neurologicznych.

Wykonuj profesjonalne ćwiczenia rehabilitacyjne w przyjaznej formie, bez wychodzenia z domu. Możesz dodatkowo skorzystać ze zdalnego wsparcia terapeuty, który jeszcze lepiej dostosuje je do Twoich potrzeb.

Sukces tkwi w systematyczności i motywacji
Rehabilitacja z Neuroformą to:
 • ciekawe ćwiczenia
 • codzienna informacja o postępach
 • wyzwania wspierające Twoją systematyczność
 • analiza wyników w czasie rzeczywistym
 • możliwość teleopieki fizjoterapeuty
 • szybszy powrót do sprawności
 • dawka dobrej energii każdego dnia
Ćwicz bez wychodzenia z domu, korzystaj ze zdalnej rehabilitacji

Trwa pandemia koronawirusa. Większość zabiegów rehabilitacyjnych zostało przerwanych. Szczególnie w przypadku rehabilitacji neurologicznej czas jest kluczowy. Ciągłość ćwiczeń to jeden z głównych czynników determinujących sukces leczenia.

Dlatego już teraz możesz uruchomić bezpłatną wersję Neuroformy. Kliknij poniżej i rozpocznij systematyczne ćwiczenia z Neuroformą.

Zacznij ćwiczyć
Jak zacząć ćwiczyć?
Rozpoczęcie ćwiczeń z Neuroformą jest szybkie i proste.
 • komputer lub tablet
 • kamera internetowa
 • dostęp do Internetu
Ćwicz samodzielnie
Neuroforma

Skorzystaj z bazy gotowych aktywności. Dobieraj ćwiczenia i układaj z nich swoje sesje. Decyduj ile chcesz ćwiczyć i jakie obszary usprawniać. W programie znajdziesz instruktaże wideo i niezbędne wskazówki.

Ćwicz samodzielnie
Skorzystaj ze wsparcia rehabilitanta
Neuroforma TELE

Jeśli zależy Ci na indywidualnej terapii prowadzonej przez rehabilitanta, wybierz Neuroformę TELE. Specjalista poprowadzi zdalną rehabilitację - dobierze dla Ciebie najlepsze zestawy ćwiczeń i zweryfikuje ich wyniki.

Ćwicz z rehabilitantem
Rozwijaj umysł i ciało

Ćwiczenia w Neuroformie usprawniają jednocześnie umysł i ciało. Z Neuroformą poprawisz m. in. precyzję ruchów, koordynację wzrokowo-ruchową, siłę i wytrzymałość mięśni. Równocześnie usprawnisz spostrzegawczość, uwagę i pamięć.

Śledź postępy

Obserwuj jak poprawia się Twoja sprawność. Zobacz swoją historię ćwiczeń. Dostrzegaj każdą zmianę i śledź nawet najmniejsze postępy. Obejrzyj wykresy i statystyki, które napełnią Cię dumą za wysiłek włożony w rehabilitację.

Ćwicz i dobrze się baw

Praca z Neuroformą to nie tylko profesjonalna rehabilitacja, ale również dobra zabawa! Zbieraj punkty za każde ćwiczenie, pokonuj kolejne poziomy. Zdobywaj nagrody, odkrywaj niespodzianki i zyskaj dodatkową motywację do ćwiczeń.

Co znajdziesz w Neuroformie?

Dostępność i prostota
Ćwicz gdzie chcesz i kiedy chcesz

Chcesz rozpocząć domową rehabilitację? Wystarczy wejść na stronę internetową app.neuroforma.pl, zarejestrować się i gotowe! Z Neuroformy możesz korzystać na komputerze lub tablecie. Do ćwiczeń potrzebne jest połączenie z Internetem oraz zwykła kamera internetowa. Zalecamy korzystanie z Chrome, ale wspieramy wszystkie popularne przeglądarki.

Dodatki takie jak samouczek i filmy instruktażowe przygotują Cię do ćwiczeń, a wskazówki na stronie pokażą, jak używać poszczególnych funkcji. Poradzisz sobie, nawet jeśli nie jesteś biegły w obsłudze komputera.

Ćwicz tak, jak Ci wygodnie – na siedząco lub na stojąco, w domu lub na świeżym powietrzu, o każdej porze dnia. Wykorzystaj chwilę, kiedy czujesz motywację do ćwiczeń i codziennie dbaj o swoje zdrowie – z Neuroformą to proste!

Baza interaktywnych ćwiczeń
Rozwijaj umysł i ciało

Żeby poradzić sobie z codziennymi wyzwaniami, musimy nieustannie łączyć wysiłek fizyczny i umysłowy. Neuroforma bazuje na podobnym podejściu – nie oddzielamy myślenia od ruchu, tylko usprawniamy różne funkcje równocześnie. Naukowo nazywa się to paradygmatem podwójnego zadania (ang. dual-task).

Baza interaktywnych ćwiczeń zawiera zadania, które adresują różnorodne obszary funkcjonowania poznawczego (np. analizę wzrokową, pamięć, uwagę) oraz ruchowego (np. siłę mięśni rąk, zakres ruchu, koordynację obu rąk).

Do każdego ćwiczenia przypisana jest inna kombinacja usprawnianych funkcji, dzięki czemu łatwo jest dostosować je do różnych celów w rehabilitacji. Intuicyjna wyszukiwarka podpowie Ci, jakie ćwiczenia będą najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom.

Platforma jest stale rozwijana i regularnie pojawiają się na niej nowe aktywności. Stanowi to gwarancję różnorodności i nowych wyzwań, przy których Twoja domowa rehabilitacja nigdy nie stanie się monotonna.

Śledzenie postępów
Dostrzegaj małe sukcesy dla wielkich efektów

Każdy wysiłek jest przyjemniejszy, kiedy widzimy jego efekty. Dzięki szczegółowym statystykom w Neuforomie dostrzeżesz każdą, nawet najmniejszą poprawę Twojej sprawności ruchowej i umysłowej.

Inteligentne algorytmy tak dostosują zadania, żeby każdego dnia poprowadzić Cię przez ćwiczenia o optymalnym poziomie trudności. W zadaniach stopniowo będą pojawiać się nowe elementy, dzięki którym nie zabraknie ciekawych wyzwań.

Wiemy, że choroby neurologiczne mogą spowodować, że to, co wczoraj było proste, dzisiaj sprawia trudność. Nawet jeśli nie jesteś akurat w najlepszej formie, samo kontynuowanie rehabilitacji to Twoje małe zwycięstwo. Dlatego Neuroforma śledzi i nagradza nie tylko wyniki punktowe ćwiczeń, ale też Twoją systematyczność i całą aktywność na platformie.

W statystykach znajdziesz czytelne wykresy wskazujące Twoje postępy i automatyczne porównania, które przedstawią przebieg Twoich ćwiczeń od początku pracy z programem. Nie musisz być ekspertem, żeby obserwować, jak Neuroforma pomaga Ci codziennie dbać o formę.

Wspierająca się społeczność
Korzystaj z siły, jaką daje grupa

Domowa, indywidualna, ale nie samotna! Rehabilitacja z Neuforomą to możliwość ćwiczenia w kontakcie z osobami, które podobnie jak Ty stają przed wyzwaniem walki o swoją sprawność i szukają motywacji do regularnych ćwiczeń.

Jeśli dobrze odnajdujesz się w wirtualnych społecznościach, możesz kontaktować się z innymi użytkownikami Neuroformy, dopingować ich do większego wysiłku i korzystać z ich wsparcia. Jeśli wolisz pracę indywidualną, możesz wyłączyć funkcje społecznościowe.

Wykonuj ćwiczenia, dokładaj swoje cegiełki i odkrywaj nowe niespodzianki. Dodatkową nagrodą za wygrane wyzwania społecznościowe będzie realne wsparcie, które przekażemy na wybrany cel charytatywny.

Grupa to siła, pozytywna energia i nieocenione wsparcie. Skorzystaj z motywacji, jaka płynie z dążenia do wspólnego celu i daj się wciągnąć w społeczność Neuroformy.

Zdalna rehabilitacja ze specjalistą
Zyskaj profesjonalne wsparcie specjalisty

Z Neuroformą możesz ćwiczyć samodzielnie lub skorzystać ze zdalnego wsparcia fizjoterapeuty. Dzięki niemu otrzymasz indywidualny zestaw ćwiczeń oraz ciągłą opiekę nad przebiegiem rehabilitacji.

Telerehabilitacja to dodatkowa usługa, którą możesz dokupić w dowolnej chwili. Ty decydujesz, jak długo chcesz z niej korzystać, nie musisz zobowiązywać się na dłużej niż jeden miesiąc.

W ramach telerehabilitacji fizjoterapeuta będzie przygotowywał dla Ciebie zestawy ćwiczeń, udzielał Ci wskazówek i szczegółowych informacji o postępach, a także odpowie na wszystkie Twoje pytania i zmotywuje Cię do działania. Cała komunikacja odbywa się za pośrednictwem platformy Neuroforma, poprzez wiadomości tekstowe i głosowe oraz nagrania wideo.

Dodatkowo rehabilitant może dostosować zadania z bazy ćwiczeń do Twoich potrzeb lub dodać nowe ćwiczenia, stworzone specjalnie dla Ciebie – otrzymasz wtedy własne nagranie pokazujące, jak ćwiczyć. Neuroforma Tele to domowa rehabilitacja na najwyższym poziomie.

Neuroforma to sprawdzony i skuteczny system do kompleksowej rehabilitacji
ponad
150
Placówek
ponad
10 tys.
Pacjentów
ponad
50 tys.
Godzin rehabilitacji
ponad
50 mln.
Aktywności
Zaufali nam

Program Neuroforma jest nieocenionym dodatkiem do rehabilitacji ruchowej pacjentów po przebytym udarze mózgu oraz pacjentów z zaburzeniami funkcji poznawczych.

Atrakcyjność podnosi zróżnicowanie ćwiczeń oraz możliwość wyboru zadań z danej kategorii, pozwalających usprawniać jednocześnie funkcje poznawcze i koordynację wzrokowo-ruchową. Pacjenci chętnie uczestniczą w ćwiczeniach, starają się pobić własne wyniki z poprzednich sesji ćwiczeniowych i rywalizują też między sobą. Zauważa się znaczną poprawę funkcji poznawczych po terapii z Neuroformą. Neuroforma jest skutecznym narzędziem w terapii pacjentów z uszkodzeniami OUN. Program daje możliwość dobierania poziomów trudności oraz wymaganego zakresu ruchu, dzięki czemu można pracować z pacjentami nawet o niewielkich możliwościach ruchowych. Stałe monitorowanie postępów i bieżące modyfikacje ćwiczeń pozwalają na dostosowywanie zadań do aktualnej zdolności ruchowej i poznawczej pacjenta oraz rozwój i monitorowanie osiągniętych efektów. Neuroforma jest bardzo pozytywnie odbierana i stała się stałym elementem w terapii naszych podopiecznych. Niekiedy ociera się o elementy rywalizacji między pacjentami. Zaletą jest fakt, że pacjent sam może ćwiczyć w domu, korzystając z wersji domowej Neuroformy. Program jak najbardziej godny polecenia, jako przyjemne wsparcie rehabilitacji ruchowej i poznawczej. W przystępny sposób pacjent odzyskuje utracone funkcje, a uzyskane efekty cieszą i motywują do dalszego działania. Jesteśmy zadowoleni z pracy z oprogramowaniem, a kolejne jego modyfikacje ułatwiają nam codzienną pracę z pacjentem.

Dom Opieki Jarcewo
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy

Wdrożenie programu Neuroforma do naszego pakietu wieloprofilowej rehabilitacji znacznie uatrakcyjniło ofertę ośrodka, przyczyniło się do poprawy stanu psycho-ruchowego wielu pacjentów, a współpraca z firmą Titanis Sp. z o.o. jest godna polecenia.

Program Neuroforma wykorzystujemy w rehabilitacji neurologicznej naszych pacjentów od ponad roku. Uważam, że jest to doskonałe uzupełnienie standardowego procesu terapeutycznego, rozwijające sprawność ruchową, koordynację oraz stymulujące procesy poznawcze. Dzięki różnorodności ćwiczeń, możliwości zmieniania ich parametrów i projektowania zadań, program ten wdrożyliśmy dotychczas do rehabilitacji ok. 60 pacjentów w różnym wieku i z różnymi jednostkami chorobowymi, np: mózgowe porażenie dziecięce, stany powypadkowe, poudarowe, choroby genetyczne itp. Komputerowe aplikacje są bardzo pozytywnie odbierane przez naszych najmłodszych pacjentów, motywują je do ćwiczeń i sprawiają, że usprawnianie staje się zabawą, a tym samym są bardziej efektywne. Dodatkowym atutem Neuroformy jest możliwość rejestrowania wyników i prowadzenia statystyk. Dzięki tej funkcji można obserwować postępy terapeutyczne, dobierać najkorzystniejsze parametry ćwiczeń i dostosowywać je do możliwości chorego.

Zabajka 2
Ośrodek Rehabilitacji Dzieci

System Neuroforma stanowi bardzo dobre uzupełnienie rehabilitacji w Ośrodku „TRATWA”, motywuje dzieci do ćwiczeń i pomaga uzyskać jak najbardziej kompleksowe efekty usprawniania.

Ćwiczenia z Neuroformą nie tylko poprawiają siłę i wytrzymałość mięśni, czy zakres ruchomości w stawach kończyny górnej i tułowia. Podczas swojej pracy zaobserwowałam również postępy w innych aspektach ruchu takich jak: płynność ruchów, precyzja ruchów, koordynacja wzrokowo-ruchowa. Neuroforma nie tylko służy do rozwijania wyżej wymienionych funkcji ruchowych, ale także można ją wykorzystywać do rozwijania funkcji poznawczych, tj. spostrzeganie, koncentracja uwagi czy pamięć. Neuroforma pozwala na bieżąco i dokładnie kontrolować postępy danego pacjenta i dla samych dzieci stanowi to ogromną radość, gdy po wielu próbach przechodzą na wyższy poziom. W trakcie zajęć wszystkie dzieci są bardzo skupione i zainteresowane poszczególnymi zadaniami.

TRATWA
Ośrodek Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Steklinku

Proces rehabilitacji dla danego pacjenta powinien być intensywny i trwać aż do odzyskania możliwych do przywrócenia funkcji, dlatego uważamy, że jest to doskonałe uzupełnienie chociażby terapii zajęciowej w placówkach stricte zajmujących się pacjentami neurologicznymi.

Pragniemy serdecznie podziękować za możliwość korzystania z programu NEUROFORMA wspierającego rehabilitację naszych pacjentów. Pracownicy placówki w okresie letnim testowali w pracy z pacjentami urządzenie komputerowe NEUROFORMA. Opinia placówki na temat przeprowadzania rehabilitacji z wykorzystaniem testowanego urządzenia jest pozytywna. Terapeuci pracujący z urządzeniem wskazują na szerokie możliwości wykorzystania programu NEUROFORMA w pracy z pacjentami z chorobami neurologicznymi lub po incydencie neurologicznym. Wskazuje na to po pierwsze forma siedząca, która nie wymaga zbyt dużego zaangażowania całego ciała, natomiast kładzie nacisk na precyzyjne wykonywanie ruchów, na maksymalne skupienie nad wykonywanym zadaniem. Poszczególne programy pozwalają na dostosowanie odpowiedniego stopnia trudności indywidualnie dla każdego pacjenta. Rehabilitacja z wykorzystaniem NEUROFORMY znajduje doskonałe zastosowanie w leczeniu pacjentów z SM, chorobą Parkinsona oraz po innych uszkodzeniach układu nerwowego. Programy są nastawione na udoskonalanie sprawności manualnej, wykonywanie precyzyjnych ruchów oraz trening czynności poznawczych.

Pulsantis
Poradnia Specjalistyczno-Rehabilitacyjna

W oddziale Rehabilitacji Neurologicznej pracę z systemem Neuroforma zaproponowano około 30 pacjentom. W opinii tych osób ocena programu była bardzo wysoka, pacjenci chętnie uczestniczyli w zajęciach. W pełni wyrażamy pozytywną opinię dla programu Neuroforma.

Po możliwości przetestowania programu Neuroforma jesteśmy miło zaskoczeni jego prostą formą obsługi dla użytkownika, a zarazem bardzo bogatą ofertą ćwiczeń z zakresu orientacji przestrzennej, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz torowania proprioceptywnego. Uwzględniono również pacjentów z zaburzeniami pamięci krótkotrwałej oraz zespołem zaniedbywania jednostronnego. Program jest dobry pod względem możliwości korzystania przez pacjenta w warunkach domowych, ułatwiona obsługa poprzez bardzo przejrzyste i zrozumiałe – intuicyjne menu nie przysparza problemów w obsłudze. Dodatni efekt motywacyjny osiąga się poprzez mechanizmy rywalizacji i nagrody. Dodatkowym atutem jest możliwość ustawienia w pamięci zestawów ćwiczeń, np. najbardziej lubianych przez pacjenta lub właśnie tych, które są najbardziej pożądane. Dane z sesji ćwiczeniowej są automatycznie zapisywane i analizowane, a następnie prezentowane w postaci krótko- i długookresowych podsumowań. Program codziennie przypomina pacjentowi o sesji ćwiczeniowej, co pomaga zachować systematyczność rehabilitacji.

Oddział Rehabilitacji Neurologicznej
Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie

Rada Główna Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego z wielkim zainteresowaniem i nadzieją przygląda się pracom informatyków zespołu Titanis, którzy przygotowują program komputerowy wspomagający rehabilitację osób chorych na stwardnienie rozsiane.

Z przyjemnością Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego udziela patronatu dla tego przedsięwzięcia. Jednocześnie wyrażamy zgodę na posługiwanie się przez zespół Titanis logiem PTSR wraz z informacją o udzielonym patronacie w miejscach promujących projekt (np. strona www.titanis.pl, prezentacje etc.). Ze swojej strony Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego w ramach udzielonego partonatu zobowiązuje się współpracować z zespołem w zakresie informowania o programie poprzez strony internetowe PTSR. Jesteśmy też gotowi do partnerstwa z zespołem Titanis w przypadku tworzenia projektów oraz ubiegania się o dotacje, które pozwolą na szybszą finalizację prac i udostępnienie programu osobom chorującym na stwardnienie rozsiane.

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego

Neuroforma została nagrodzona tytułem „Innnowacyjny Polski Produkt”, przyznanym przez Krajowego Konsultanta w dziedzinie fizjoterapii, dra n. biol. Zbigniewa Wrońskiego.

Nagroda została wręczona przedstawicielowi firmy Titanis Sp. z o.o. w dniu 18.09.2015 r. w Łodzi. Stanowi ona potwierdzenie, że Neuforoma, jako nowoczesny komputerowy program, który łączy ćwiczenia ruchowe i poznawcze, należy do czołowych innowacyjnych produktów w dziedzinie fizjoterapii w Polsce.

dr n. biol. Zbigniew Wroński

Krajowy Konsultant w dziedzinie fizjoterapii

Niewiele znam organizacji „pozanaukowych”, które tak chętnie jak Titanis korzystałyby z najnowszych osiągnięć nauki i starały się aplikować wyniki badań do rozwijania swych produktów. Z pewnością takie działania zwiększają wiarygodność oraz skuteczność rozwiązań oferowanych przez Titanis.

Firmę Titanis miałam okazję poznać podczas realizacji stażu w ramach programu „Staż sukcesem naukowca” (grudzień 2013 – maj 2014). Niewiele znam organizacji „pozanaukowych”, które tak chętnie jak Titanis korzystałyby z najnowszych osiągnięć nauki i starały się aplikować wyniki badań (np. z zakresu obrazowania mózgu, interakcji komputer-mózg itd.) do rozwijania swych produktów. Z pewnością takie działania zwiększają wiarygodność oraz skuteczność rozwiązań oferowanych przez Titanis. Kolejnym atutem firmy jest doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy na rozwój oraz grantów na badania. Jako organizacja dość młoda ma na swoim koncie wiele projektów oraz wygranych konkursów o fundusze, dzięki którym realizuje ambitne projekty naukowe i wprowadza na rynek innowacyjne produkty. To świadczy o dużym potencjale firmy. Osobiście jestem pełna podziwu dla firmy, jej pracowników i osiągnięć.

dr Dorota Kobylińska

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego

Zapoznanie się z edytorem ćwiczeń programu pozwoliło mi na ocenę, iż aplikacja Neuroforma stanowi wartościowe uzupełnienie klasycznego modelu rehabilitacji osób chorych.

Twórcę Neuroformy Mateusza Kruszyńskiego poznałem na kongresie poświęconym rehabilitacji. Plany badawcze związane z oceną efektów stosowania programu rozpoczęliśmy od programu Unii Europejskiej „Staż sukcesem naukowca”. Zapoznanie się z edytorem ćwiczeń programu pozwoliło mi na ocenę, iż aplikacja Neuroforma stanowi wartościowe uzupełnienie klasycznego modelu rehabilitacji osób chorych. Łatwość jej stosowania, możliwość pracy na klasycznym komputerze PC, możliwości tworzenia i oceny programów rehabilitacji z jednoczesnym zapewnieniem choremu ćwiczącemu informacji zwrotnej o poprawności wykonywanych ćwiczeń umożliwiają skuteczne uzupełnienie standardowego programu rehabilitacji.

dr n. med. Piotr Pietras

II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Z Neuroformą ćwiczę już ponad pół roku. Bardzo podoba mi się różnorodność ćwiczeń i to, że zadania nie skupiają się tylko na stronie umysłowej, ale także fizycznej. Niektóre ćwiczenia wyglądają jak dobra zabawa, a satysfakcja ze zdobywania coraz wyższych poziomów zachęca do częstszego uruchamiania programu.

Podoba mi się, że sama ustalam czas, kiedy ćwiczę i czas, jaki spędzam z programem. W Neuroformie cenię to, że w każdej chwili mogę przerwać i odpocząć i po chwili wznowić program na przerwanym ćwiczeniu. Polecam Neuroformę każdemu, kto chce w ciekawy sposób usprawnić swój umysł i koordynację ruchową.

Pani Stanisława

pacjentka

Jestem chora na stwardnienie rozsiane, mam problemy z koordynacją wzrokowo-ruchową, równowagą, czasami z mówieniem i różne przykurcze i drętwienia. Ćwiczę z Neuroformą około pół roku. Program znalazłam przypadkowo w Internecie.

Neuroforma zwiększa u mnie motywację do ćwiczeń. Po niecałych trzech miesiącach widzę już pierwsze efekty, co jeszcze bardziej mnie motywuje. Dodatkowo, program przypomina mi codziennie o ćwiczeniach. Możliwość ćwiczenia w domu jest dla mnie bardzo ważna. Lubię ciszę i spokój. Pozwala mi na zaoszczędzenie czasu i pozwala ćwiczyć w każdej porze dnia. Ćwiczenia są dopasowane do moich potrzeb. W moim przypadku pozwalają mi na ćwiczenie koordynacji wzoroko-ruchowej, koncentracji i pamięci. Neuroforma prowadzi przez kolejne sesje, a polecenia wydawane przez program są proste i ułatwiają przejście przez kolejne ćwiczenia.

Pani Małgorzata

pacjentka

Muszę stwierdzić, że ukazujące się na ekranie monitora przypomnienia o ćwiczeniach są bardzo motywujące do codziennego ćwiczenia i zachęcają, kiedy brakuje mi motywacji. Ćwiczenia są samą przyjemnością i są zróżnicowane.

Pani Zofia

pacjentka

Ćwiczenia w Neuroformie są proste, zrozumiałe, a jednocześnie atrakcyjne. Zachęcają mnie do dalszych ćwiczeń. Lubię ćwiczyć z Neuroformą. Z przyjemnością znajduję czas na ćwiczenia w ciągu dnia.

Neuroforma zwiększa u mnie motywację do ćwiczeń. Po niecałych trzech miesiącach widzę już pierwsze efekty, co jeszcze bardziej mnie motywuje. Dodatkowo, program przypomina mi codziennie o ćwiczeniach. Możliwość ćwiczenia w domu jest dla mnie bardzo ważna. Lubię ciszę i spokój. Pozwala mi na zaoszczędzenie czasu i pozwala ćwiczyć w każdej porze dnia. Ćwiczenia są dopasowane do moich potrzeb. W moim przypadku pozwalają mi na ćwiczenie koordynacji wzoroko-ruchowej, koncentracji i pamięci. Neuroforma prowadzi przez kolejne sesje, a polecenia wydawane przez program są proste i ułatwiają przejście przez kolejne ćwiczenia.

Pan Radosław

pacjent

Z Neuroformy na stałe korzystam od czterech miesięcy. Po raz pierwszy spotkałam się z tą formą rehabilitacji na turnusie w ośrodku, gdzie rehabilitant wprowadził mnie w podstawowy zakres obsługi tego programu.

Było to początkowo trudne, ale przy jego wsparciu chciałam ćwiczyć jak najwięcej, a później mieć już jako swoją własność w domu. Obecnie mając już ten program ćwiczę codziennie, a sprawia mi to wielką przyjemność. Mimo zmęczenia, jakie odczuwam mam wielką satysfakcję, kiedy czuję, że moje górna część ciała jest w znacznie lepszej formie. Każde ćwiczenie daje mi maksymalną ilość punktów, co jeszcze bardziej mobilizuje mnie do pracy i budowania sprawności, a wtedy efekt jest coraz lepszy. Obecnie nie ma dnia, w którym nie korzystałabym z Neuroformy. Traktuję to jako swój obowiązek. Jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji, jaką daje mi Neuroforma, jak najbardziej polecam wszystkim, którzy mają podobne problemy, bo tu właśnie jest bardzo duża szansa na poprawę swego stanu zdrowia. Polecam, naprawdę warto!

Pani Barbara

pacjentka

Jestem bardzo zadowolona z ćwiczeń z Neuroformą i z tego, że mogę je wykonywać w domu. Ćwiczenia są ciekawe, atrakcyjne, pomagają w koncentracji i motywują do regularnego ich wykonywania. Podoba mi się to, że ćwiczenia są coraz trudniejsze. Przejście kolejnych etapów daje mi wiele satysfakcji.

Pani Monika

pacjentka

Zamówiłam program Neuroforma dla swojej mamy, która choruje na stwardnienie rozsiane. Nigdy wcześniej nie korzystała z żadnego programu komputerowego, dlatego byłam zadowolona z próbnej wersji.

Okazało się, że moja mama świetnie sobie radzi z programem, ćwiczy chętnie i pewnie dlatego systematycznie. Uruchamia program samodzielnie, choć nigdy wcześniej nie miała styczności z komputerem. Ćwiczenia dostosowane do stopnia niepełnosprawności sprawiają zadowolenie z wykonywania oraz poprawę sprawności na lepszą. Mama chętnie opowiada o poprawie, którą liczbowo i opisowo program prezentuje w postaci wykresów. Szata graficzna jest przejrzysta, czytelna i bardzo łatwa w obsłudze, a jednocześnie jest bardzo dużo możliwości własnego dopasowania. Od czterech miesięcy korzystamy z programu Neuroforma. Mama jest zadowolona z ćwiczeń, a ja z poprawy stanu jej zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Program Neuroforma jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które wymagają rehabilitacji, a jednocześnie mają problem z dotarciem do odpowiednich jednostek rehabilitacyjnych.

Pani Agnieszka

pacjentka

Rekomendacje placówek
Neuroforma stanowi wartościowe uzupełnienie klasycznego modelu rehabilitacji osób chorych.

Łatwość jej stosowania, możliwość pracy na klasycznym komputerze PC, możliwości tworzenia i oceny programów rehabilitacji z jednoczesnym zapewnieniem choremu ćwiczącemu informacji zwrotnej o poprawności wykonywanych ćwiczeń umożliwiają skuteczne uzupełnienie standardowego programu rehabilitacji.

dr n. med. Piotr Pietras II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Poznaj szczegóły oferty
NEUROFORMA

0 zł

WERSJA BEZPŁATNA
W pakiecie otrzymasz:
 • dostęp 24h do podstawowego zestawu interaktywnych programów ćwiczeń
 • możliwość uruchomienia na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym
Już wkrótce:
 • więcej programów ćwiczeniowych
 • tworzenie własnej sesji ćwiczeniowej
 • funkcjonalności śledzenia postępów
Ćwicz samodzielnie
Zacznij teraz
NEUROFORMA PLUS

49 zł

MIESIĘCZNIE
W pakiecie otrzymasz:
 • dostęp 24h do rozszerzonego zestawu interaktywnych programów ćwiczeń
 • możliwość uruchomienia na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym
 • tworzenie kilku własnych sesji ćwiczeniowych
 • moduł śledzenia postępów
Ćwicz samodzielnie
Dostępny już wkrótce
NEUROFORMA TELE

190 zł

MIESIĘCZNIE
W pakiecie otrzymasz:
 • dostęp 24h do rozszerzonego zestawu interaktywnych programów ćwiczeń
 • możliwość uruchomienia na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym
 • moduł śledzenia postępów
 • indywidualnie skomponowany plan treningowy
 • możliwość kontaktu z rehabilitantem przez wiadomości tekstowe i wideo
 • informacja zwrotna i stałe wsparcie rehabilitanta w ramach telerehabilitacji
Ćwicz ze wsparciem
Dostępny już wkrótce
Ćwicz bez wychodzenia z domu, korzystaj ze zdalnej rehabilitacji

Trwa pandemia koronawirusa. Większość zabiegów rehabilitacyjnych zostało przerwanych. Szczególnie w przypadku rehabilitacji neurologicznej czas jest kluczowy. Ciągłość ćwiczeń to jeden z głównych czynników determinujących sukces leczenia.

Dlatego już teraz możesz uruchomić bezpłatną wersję Neuroformy. Kliknij poniżej i rozpocznij systematyczne ćwiczenia z Neuroformą.

Zacznij ćwiczyć