Neuroforma zaprezentowana specjalistom z Litwy

Neuroforma zdobywa coraz większe uznanie nie tylko w Polsce, ale i na świecie!

21 sierpnia na konferencji zorganizowana przez Litewskie Towarzystwo Geriatryczne urządzenie Neuroforma zaprezentowała dr Gintarė Vaitkienė. Temat prezentacji brzmiał „Funkcje poznawcze i motoryczne z wykorzystaniem Neuroformy”.

Wystąpienie spotkało się z dużym zainteresowaniem uczestników – geriatrów, neurologów, fizjoterapeutów i opiekunów medycznych. W konferencji wzięło udział około 200 uczestników online i 28 słuchaczy na miejscu wydarzenia (z zachowaniem zasad bezpieczeństwa).

W dniach 28-30 sierpnia 2020 w Wilnie odbyło się 3-dniowe wydarzenie organizowane przez Litewskie Stowarzyszenie Neurologów. To była jeszcze jedna udana impreza z urządzeniem Neuroforma, którą także przedstawiła dr Gintarė Vaitkienė. Tematem spotkania były „Innowacyjne systemy rehabilitacji w neurologii”.

W seminariach uczestniczyło ponad 400 uczestników on-line i na żywo z całego kraju.

Powiązane artykuły

TeleNeuroforma nagrodzona w programie akceleracyjnym

Nie stoimy w miejscu! Naszą wiedzę i zdobyte doświadczenie postanowiliśmy niedawno wykorzystać w programie łączącym biznes i startupy. MIT Enterprise Forum CEE to miejsce wspierające rozwój małych i średnich firm z Europy Środkowej i Wschodniej poprzez łączenie ich wiedzy i potencjału z potrzebami wiodących przedsiębiorstw. Akcelerator wspierany jest przez Massachusetts Institute of Technology.

Czytaj więcej
Twórcy Neuroformy uczestnikami webinaru #TechnologieVersusCovid19

23 kwietnia bierzemy udział w webinarze #TECHNOLOGIESVERSUSCOVID19, organizowanym przez MIT Enterprise Forum CEE Jako jedna z 10 firm opowiemy o rozwiązaniach, umożliwiających wsparcie sektora medycznego i systemu opieki zdrowotnej oraz jego transformacji do ery online w obliczu pandemii. Zachęcamy do posłuchania. Więcej o spotkaniu i link do rejestracji na stronie wydarzenia

Czytaj więcej
Neuroforma zaprezentowana specjalistom z Litwy

Neuroforma zdobywa coraz większe uznanie nie tylko w Polsce, ale i na świecie! 21 sierpnia na konferencji zorganizowana przez Litewskie Towarzystwo Geriatryczne urządzenie Neuroforma zaprezentowała dr Gintarė Vaitkienė. Temat prezentacji brzmiał „Funkcje poznawcze i motoryczne z wykorzystaniem Neuroformy”.

Czytaj więcej